skorzystaj.jpgwyszukiwarki3_2.gif
aby_znalezc.jpg

  • przesuwna4.jpg
  • przesuwna2.jpg
  • przesuwna1.jpg
  • przesuwna0.jpg
Jesteś tutaj / Start / Inwestycje zrealizowane / Inwestycje mieszkaniowe

Inwestycje mieszkaniowe

Apartamenty Nałęczowska I

Inwestycje mieszkaniowe - Apartamenty Nałęczowska I
Apartamenty Nałęczowska I to najnowsza inwestycja mieszkaniowa Centrum Zana. Powstała ona w nowej strefie zabudowy w ramach nowoczesnego i prestiżowego kompleksu biurowo-usługowo-mieszkalnego przy ul. Nałęczowskiej i Al. Kraśnickiej w Lublinie na terenach byłej zajezdni trolejbusowej MPK.

LUBLIN - Nord Park

LUBLIN - Nord Park -
Czechów to doskonałe miejsce dla ludzi ceniących sobie w życiu domową atmosferę i wyciszenie po całodziennej pracy. To spokojna dzielnica mieszkaniowa, oferująca jednocześnie dogodne i szybkie połączenia do każdego miejsca w mieście. Takiej okolicy szukaliśmy dla Państwa. Było to dla nas szczególnie ważne, ponieważ wiedzieliśmy, że dla wielu naszych klientów NORD PARK będzie pierwszym własnym domem.

WARSZAWA - Kwintet Wilanów

WARSZAWA - Kwintet Wilanów -
Wilanów to jedna z najbezpieczniejszych dzielnic stolicy, z doskonałym dojazdem do Centrum Miasta, niską zabudową i nowoczesną architekturą, sąsiedztwem elitarnych szkół, przedszkoli i klubów sportowych.

LUBLIN - Brzozowy Park

Inwestycje mieszkaniowe - LUBLIN - Brzozowy Park
Osiedle Brzozowy Park tworzy zespół czterech budynków mieszkalnych oznaczonych w planie zagospodarowania jako A,B,C,D. Są to budynki czterokondygnacyjne z dodatkową kondygnacją podziemną, w której znajdują się miejsca parkingowe dla Mieszkańców, piwnice i pomieszczenia techniczne.

Gdańsk- Jodłowy Park

Gdańsk- Jodłowy Park -
Osiedle Jodłowy Park to najwyższej jakości domy w malowniczo położonym, cichym i spokojnym zakątku Gdańska, na granicy dzielnic Łostowice i Maćkowy.


budrodz.jpg


Przedstawione na stronie internetowej www.zana.pl wizualizacje oraz modele budynków maja charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianie na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Centrum Zana Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. W przypadku zapotrzebowania na w/w materiały prosimy o kontakt na adres: biuro@zana.pl
© 2012 - 2018 Centrum Zana wszelkie prawa zastrzeżone