skorzystaj.jpgwyszukiwarki3_2.gif
aby_znalezc.jpgHolding Centrum Zana to jeden z największych i najbardziej doświadczonych deweloperów Polski południowo-wschodniej. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1999 r. Od tamtej pory oddaliśmy do użytku ponad 150.000 m2 powierzchni biurowych i mieszkaniowych. Dynamika naszych działań, głęboki szacunek do założeń urbanistycznych zabudowywanych przez nas lokalizacji oraz przede wszystkim dbałość o potrzeby i komfort naszych klientów spowodowały iż w 2009 roku, na X-lecie działalności  Centrum Zana S.A. otrzymała Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin

Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich – instytucji zrzeszającej firmy deweloperskie z całej Polski, starającej się m.in. o podwyższenie standardów w relacjach deweloperów z klientami i o likwidację barier utrudniających rozwój rynku mieszkaniowego. W celu podwyższenia swoich kwalifikacji, oraz elastycznego dostosowywania się  do aktualnych trendów pracownicy Centrum Zana biorą udział w licznych szkoleniach, organizowanych m.in. przez PZFD. To właśnie dokładna analiza zmieniających się warunków rynkowych pozwala nam tworzyć produkty odpowiadające bieżącym potrzebom wszystkich jej klientów. 

„Atrakcyjne Projekty, Perfekcyjne Wykonanie” – pod tym hasłem realizowane są wszystkie nasze inwestycje , począwszy od projektu, a skończywszy na po-sprzedażowej obsłudze klienta. Wszystkie inwestycje biurowe Centrum Zana cieszą się zaufaniem kontrahentów, często wypracowanym przy poprzedniej współpracy. 

Ze szczególną dbałością powstają również inwestycje mieszkaniowe Centrum Zana. Wszelkie projekty domów, bądź mieszkań powstają pod okiem najlepszych specjalistów – my wiemy, że „produkt”, który powinien otrzymać nasz klient  to nie jest jedynie lokal , ale prawdziwy dom. Dla wielu ludzi pierwszy. Dlatego też korzystamy z usług tylko sprawdzonych firm podwykonawczych i starając się wyjść naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów – budujemy mieszkania i domy najwyższej jakości. Co ważne – w przystępnych cenach. 

Aktualnie jesteśmy w trakcie realizacji kolejnych projektów komercyjnych i mieszkaniowych, zlokalizowanych w Lublinie, Gdańsku i w Warszawie. 

Budujemy dla największych. Budujemy dla korporacji. Budujemy dla rodzin. Budujemy dla wszystkich.

 

 


Przedstawione na stronie internetowej www.zana.pl wizualizacje oraz modele budynków maja charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianie na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Centrum Zana Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. W przypadku zapotrzebowania na w/w materiały prosimy o kontakt na adres: biuro@zana.pl
© 2012 - 2018 Centrum Zana wszelkie prawa zastrzeżone