skorzystaj.jpgwyszukiwarki3_2.gif
aby_znalezc.jpg

  • przesuwna4.jpg
  • przesuwna2.jpg
  • przesuwna1.jpg
  • przesuwna3.jpg
Jesteś tutaj / Start / Aktualna oferta / Biura i lokale użytkowe

Biura i lokale użytkowe

LUBLIN - Nord Park

LUBLIN - Nord Park -
Czechów to doskonałe miejsce dla ludzi ceniących sobie w życiu domową atmosferę i wyciszenie po całodziennej pracy. To spokojna dzielnica mieszkaniowa, oferująca jednocześnie dogodne i szybkie połączenia do każdego miejsca w mieście. Takiej okolicy szukaliśmy dla Państwa. Było to dla nas szczególnie ważne, ponieważ wiedzieliśmy, że dla wielu naszych klientów NORD PARK będzie pierwszym własnym domem.

LUBLIN – Technic Park

Biura i lokale użytkowe - LUBLIN – Technic Park
Technic Park to kompleks budynków biurowo-usługowych, który powstaje na osiedlu Felin, przy ul. Dobrzańskiego 7, obok Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

LUBLIN - CZ Office Park

Biura i lokale użytkowe - LUBLIN - CZ Office Park
CZ Office Park to nowoczesny i prestiżowy kompleks biurowo-usługowy klasy A, który powstaje w doskonałej lokalizacji u zbiegu Al. Kraśnickiej i ul. Nałęczowskiej w Lublinie w pobliżu ośrodków akademickich i głównych tras komunikacyjnych miasta – Al. Kraśnickiej i ul. Głębokiej. Starannie zaprojektowane budynki wykonane będą w nowoczesnej, energooszczędnej technologii. Do wykończenia wnętrz i elewacji użyte zostaną wysokiej jakości materiały.

LUBLIN - Nord Office Park

Biura i lokale użytkowe - LUBLIN - Nord Office Park
Kompleks biurowy klasy A.

Kompleks Nord Office to trzy biurowce, które powstały u zbiegu ulic Północnej i Szeligowskiego.
Całkowita powierzchnia najmu ponad 13 000 m.kw. Każdy z budynków to 7 kondygnacji nadziemnych i 3 kondygnacje garaży podziemnych.


budkorp.jpg


Przedstawione na stronie internetowej www.zana.pl wizualizacje oraz modele budynków maja charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianie na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Centrum Zana Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. W przypadku zapotrzebowania na w/w materiały prosimy o kontakt na adres: biuro@zana.pl
© 2012 - 2018 Centrum Zana wszelkie prawa zastrzeżone